PLAZA TUR UÇAK BİLETİ RİSK YÖNETİMİ İLE PARANIZ UÇMASIN, SİZ UÇUN

Plaza tur koşulsuz bilet iptal güvencesi ile almış olduğunuz yurtiçi ve yurtdışı promosyonlu ya da promosyonsuz uçak biletlerindeki iptal durumunda yaşanacak zararınızı sizin adınıza yönetiyor, uçuşunuza 3 saat e kalan iptallerde, Bilet bedelinin % 90’ını koşulsuz iade ediyoruz.

NEDEN BİLET İPTAL GÜVENCESİ

Kampanya dahilinde ucuz uçak bileti yakaladığınızda, iş seyahatinizi planlarken diğer prosedürlerin gecikmesinden dolayı fiyat değişikliğine uğramamak için, kurumsal yada bireysel seyahat planlamanızda sürpriz değişiklikler sizi endişelendiriyorsa, özgürce uçak biletinizi almanız için tüm riskleri sizin adınıza biz yönetiyoruz.

BİLETİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM? PARAMI NE ZAMAN ALABİLİRİM?

444 58 58 numaralı plazatur call center destek hattı üzerinden, Uçuşunuzdan minimum 3 saat öncesine kadar Bilet iptal ve iadesi için talimat vermeniz durumunda, bilet tutarınızın (Bilet fiyatı+vergiler) %90‘ı iade edilmektedir. İadenin hesabınıza geçişi, kredi kartınızın bulunduğu bankaya göre 10 (on) iş günü ile 15 (on beş) iş günü arasında değişiklik gösterebiliyor. Banka kartları (debit) ile yapılan işlemlerin iade süresi, bankalar arası prosedürler nedeniyle 20 (yirmi) iş gününe kadar uzayabilmektedir.


7/24 Destek Hattı
Geniş Ürün Seçeneği
Güvenli Alışveriş
Müşteri Destek Hattı
444 58 58
Bu e-posta tarafınıza Plaza Turizm tarafından oluşturulan üye veritabanına [EMAIL] olarak kayıtlı olduğunuz için gönderilmiştir.

Plaza Turizm tarafından bir daha e-posta almak istemiyorsanız lütfen üyeliğinizi buraya tıklayarak sonlandırınız.

Gönderimlerimizi size sorunsuz ulaşmasını istiyorsanız lütfen mailer@plazatur.com adresini güvenli kullanıcılar listesine ekleyiniz.

Plaza Turizm Kongre Organizasyon A.Ş. 0224 234 58 58 info@plazatur.com